وندور لیست پرشر سوئیچ های مهار مشعل سبز
درباره شرکت مهار مشعل سبز

بر فراز 25 سال تجربه در تولید انواع پرشر سوئیچ

معرفی گروه متخصصین مهندسی مهار مشعل سبز

طراحی و تولید انواع پرشر سوئیچ هوا-گاز، یکی از مهمترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت مهندسی مهار مشعل سبز (MaharMashalSabz) می باشد. با توجه به اینکه طراحی و ساخت انحصاری پرشر سوئیچ هوا-گاز مدل GWA4، به دلیل ویژگی های خاص و کاربردهای فراوانی که دارد؛ بیش از پیش مورد توجه مهندسین و کارشناسان حرفه ای شرکت مهندسی مهار مشعل سبز یا MMSCO واقع شده است.
لازم به ذکر است که این شرکت مهندسی با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین، دستاوردهای موفق و موثری در حوزه های مباحث تکنیکی و تئوری داشته است. روش های نوین و تکنیک های پیشرفته و منحصربه‌فردی که هم در حوزه طراحی و ساخت ابزارهای تحت دَمِش و مجهز به مکانیزم فشاری (Pressurized )؛ و هم در حوزه طراحی و تولید ابزارهای تحت مَکِش، با مکانیزم اختلاف فشار (Differential Pressurize) با توجه به نوع کاربری، به کار گرفته شده اند. ضمن آنکه هر یک از این مجموعه ها و ادوات تحت دمش یا مکش، مجهز به درجه حفاظتی (IP) خاص خود می باشند.
چنین رویکرد هدفمند و اثربخشی باعث شده تا محصولات شرکت مهندسی MMS، از سوی سازمان های استاندارد بین المللی و داخلی برای ورود به بازارهای جهانی به خصوص کشورهای حوزه CIS، مورد ارزیابی واقع شوند. در نهایت، با توجه به ارزیابی های سخت گیرانه و تست های متعدد از سوی کارشناسان حاذق در این حوزه از سوی شرکت ها معروف مانند شرکت ملی گاز ایران و همچنین کمپانی های مختلف، موفق به دریافت تاییدیه و گواهینامه رسمی و بین المللی شده اند.

 

شرکت مهندسی مهار مشعل سبز برای دستیابی به چنین موفقیتی در این عرصه؛ بیش از دو دهه تلاش مستمر و برنامه ریزی هدفمند داشته است. نتیجه این عملکرد پایدار، مطابق با استانداردهای علمی و عملی، در نهایت منجر به طراحی و ساخت انواع پرشر سوئیچ های پیشرفته با تکنیک مهندسی معکوس شده است. تکنیک پیشرفته و مدرنی که در شرکت مهندسی MMS، بیشتر به آن به شکل تخصصی پرداخته شده است.

کشورهای آسیای میانه، استرالیا، اتحادیه اروپا و همچنین آمریکا و آفریقا از جمله کشورهایی هستند که 85% بر روی مشعل‌های صنعتی از محصولات متنوع و پیشرفته این مجموعه در صنایع مختلف خود بهره برده اند. 

کمپانی های بزرگ تولیدکننده صنعتی، مشعل، سیستم های هواساز و همچنین تولیدکنندگان تجهیزات صنایع پتروشیمی، نفت و گاز؛ از قابلیت ها و ویژگی های سوئیچ های پرشر هوا-گاز مهار مشعل سبز، در فرایند تولید محصولات متنوع خود بهره می برند. ضمن آنکه، مصرف کنندگان محصولات شرکت مهندسی مهار مشعل سبز، به دلیل کارکرد بالای این دسته از محصولات، امکان دریافت گواهینامۀ استاندارد از سازمان های داخلی و خارجی را نیز داشته اند.

درباره محصولات تولیدی ما

ساختار کلی پرشر سوئیچ های مهار مشعل سبز

در حالت کلی در ساختار داخلی پرشر سوئیچ های دیافراگمی، دو جناح طراحی شده است.

یکی از جناح ها که همواره با قسمت مرکزی تیغۀ میکروسوئیچ در تماس است؛ جناحی است که برآیند نیروهای سیال هوا یا گاز بر روی آن قسمت به عنوان یک برآیند نیرویی وجود دارد. از همین رو، هر چه میزان فشار افزایش یابد، نیرو و فشار حاصل از این برآیند، بر روی کلاهک نصب شده بر روی دیافراگم افزایش خواهد یافت. جناح دیگر، یعنی تیغۀ میکروسوئیچ می باشد که این تیغه نیز از سوی فنر مارپیچ مجموعه ولوم، تحت فشار می باشد.
به بیان دیگر، در سیستم داخلی و تعاملی پرشر سوئیچ و در خطوط فشار هوا یا گاز؛ بین دو جناح پرشر سوئیچ دیافراگمی تبادل نیرو وجود دارد. بنابراین، میکروسوئیچ در یک لحظه از یک کُنتاکت به کنتاکت مقابل، متمایل و متصل خواهد شد. بدین ترتیب نیروی برآیند، حاصل فشار گاز اِعمالی موجود در منیفولد دایکست بر روی نیروی برآیند «کای میکروسوئیچ» و «کای فنر مارپیچ» غلبه کرده یا به طور عکس این فرآیند ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است که چنانچه، میزان نیروی برآیند ناشی از مجموعه دیافراگم و دیسک، نسبت حد مجاز تعریف شده، کمتر شود؛ در این شرایط، میکروسوئیچ از سمت کنتاکت پایین به سمت کنتاکت بالا متصل خواهد شد. در نتیجه، اتصال به مدار (Normally close) نیز به طور صحیح صورت می گیرد. این فرآیند و عملکرد کلی پرشر سوئیچ های دیافراگمی مهار مشعل سبز می باشد.

کاربرد پرشر سوئیچ های مهار مشعل سبز در صنایع مختلف

 

شرکت مهندسی مهار مشعل سبز به پشتوانه دانش و تخصص مهندسین این مجموعه و با معرفی محصولات خود به گروه های مختلف کنترل کیفی کارخانجات سازنده (Gas-BURNER)؛ محصولات با کیفیت و پیشرفته ای مطابق با استانداردهای بین المللی تولید نموده است. ضمن آنکه این شرکت معتبر توانسته بخش زیادی از نیازهای شرکت های تولیدی- صنعتی کوچک و کمپانی های بزرگ را در خصوص بکارگیری انواع پرشر سوئیچ های هوا-گاز را تامین کند. از جمله مهمترین و برجسته ترین مشتریان شرکت مهندسی MMSCO، شرکت پارس مشعل، آذربان، ایران رادیاتور، مشعل کاوه، فولاد مبارکه اصفهان و . . . می باشند.

مشتریان ما

کاربرد پرشر سوئیچ های مهار مشعل سبز در صنایع مختلف شامل: